Технагляд прибрати неможна залишити?

Технічний нагляд або будівельний контроль це експертний контроль за дотриманням якості робіт, стандартів та нормативів згідно проектної документації при зведенні об’єктів нерухомості. За 10 років на ринку будівництва зафіксували для себе таку тенденцію, багато забудовників починають проект без профільної освіти покладаючись на професіоналізм підрядників, однак у процесі будівництва виникає велика кількість запитань а результат може стати непередбачуваним, особливо під час введення об’єкту в експлуатацію.

Чому?

– більшість підрядників не працюють над своєю репутацією;
– 60% проектів мають проблеми з проектною документацією та якістю виконання робіт;
– 80% замовлень не виконуються в строк, виконання робіт за графіком регулярно «зсувається»;
– 85% кошторисів на старті та за підсумком виконання робіт змінюються, не відповідають дійсності і перевищують бюджет;
– 90% замовників не можуть контролювати собівартість і мати «повну» картину будівництва, що призводить до втрат що перевищують вартість самого проекту;

Коли потрібен технагляд?

Відповідно до законодавства службу технічного нагляду залучають на початку будівництва, оскільки на неї покладається контроль за будівельно-монтажними роботами до фінальної стадії здачі об’єкта у експлуатацію. Якщо для приватного будівництва технагляд це можливість убезпечити себе від неякісного проведення робіт, збільшення витрат та контролю за роботою підрядників, то юридичним особам – це необхідність. Без укладення договору на технагляд неможливо отримати дозвіл на початок робіт, а згодом і здати об’єкт у експлуатацію.
З практики можна сказати, що найбільш незахищеними під час будівництва є саме приватні забудовники.
Якщо будівельні компанії змушені залучати технагляд від початку, то при будівництві власного будинку замовники покладаються на досвід підрядника, а в результаті: тераси течуть, фундаменти тріщать, штукатурка тріскається, покрівлі протікають, фасади «вигорають», підлоги «тріщать» і ще багато інших «принад». Однак це лише «квіточки», а ось демонтаж майже готового каркаса будівлі через технічні порушення при виконанні будівельно монтажних робіт – це вже серйозно. Хто економить на контролі – платить в 2 рази більше. Проте втрату грошей і часу можна уникнути. Все вирішить якісний технагляд!

Кому довірити технагляд?

Відповідно до законодавства України перевірку об’єктів будівництва і технагляд можуть здійснювати тільки сертифіковані фахівці. У кожного з них повинен бути кваліфікаційний сертифікат, виданий архітектурно-будівельною атестаційною комісією. Часто, щоб зекономити кошти функція будівельного контролю покладається на представника Замовника або ж підрядника. Однак, на великих проектах, будівельний контроль(технагляд) зобов’язана проводити спеціалізована компанія незалежна від замовника. Співробітники компанії технагляду ніяк не повинні бути пов’язані з виконавцями будівельно-монтажних робіт і/або підрядними організаціями.
Нагадаємо, що технагляд потрібно здійснювати при зведенні об’єкта будь-якого типу і призначення.

Що контролює служба технічного нагляду?

До функцій експерта технічного нагляду входить:
– Складання кошторису:
експерт контролює правильність складання, вартість та кількість матеріалів та робіт, а також їх відповідність.
– Технічна документація:
експерт стежить за правильним складанням документації, що попередить проблеми при введенні об’єкта в експлуатацію.
– Графік робіт:
експерт контролює строки виконання робіт чим суттєво заощаджує бюджет та збільшує прибутковість будівництва.
– Фундамент будови:
контроль на етапі закладення фундаменту – це 90% усього будівництва. Експерт здійснює контроль за дотриманням проектної документації, щоб уникнути нерівномірної усадки та деформації.
– Технічний нагляд за будівлями і спорудами:
експерт запобігає використанню низькоякісних матеріалів, що відображається на показниках міцності конструкції.
Тільки кваліфіковані експерти зможуть швидко та якісно виявити дефекти на ранній стадії та розробити план заходів по їх усуненню. Спеціалісти компанії BBC регулярно проходять навчання та підвищують кваліфікацію. Ми стежимо за термінами поновлення сертифікатів, контролюємо їх діяльність шляхом перевірок та прихованих комісій.
Більше 10 років на ринку ми працюємо виключно з тими спеціалістами, які себе добре зарекомендували, а також отримуємо відгуки замовників, беремо рекомендації. Репутація дорожча за гроші. Такий підхід дав можливість сформувати сильну команду відповідальних спеців, які цінують роботу і працюють на результат.

Як контролювати інженера технагляду?

Здійснюючи технічний нагляд спеціаліст зобов’язаний:
– Перевіряти підрядника на відповідність виконання робіт та вказівок технагляду за виконанням будівельно-монтажних робіт.
– Перевіряти відповідність будівельних робіт, матеріалів та конструкцій нормам, техумовам та кошторису.
– Перевіряти технічні паспорти, документацію лабораторних випробувань, документацію на обладнання та матеріали.
– Проводити оцінку результату робіт підрядника.
– Повідомляти замовника про роботи виконані з недоліками, а також про невідповідність матеріалів чи обладнання за результатами технагляду.
– Здійснювати оформлення актів на роботи виконані з недоліками.

Незалежний технагляд від компанії Business Budget Control.

Підключення служби технагляду до будівельно-монтажних робіт – це гарантія успішного завершення будівництва. Будівельний технагляд покликаний зберегти гроші та час при введенні будівлі в експлуатацію. Ми гарантуємо високу якість технічного нагляду через професійність та індивідуальний підхід до кожного клієнта. Досвідчені інженери технагляду виконують технічний та авторський контроль за будівництвом об’єкту будь-якої складності, використовуючи сучасне обладнання.
Наші фахівці допоможуть у отриманні необхідної дозвільної документації, а також перевірять дотримання норм і правил усіх виробничих процесів. Наша послуга технагляду гарантує вам економію коштів, виконання робіт в обумовлені строки, а також легку здачу об’єкту в експлуатацію.
Переймаєтесь через вартість? Гарантуємо, що вартість наших послуг буде виправдана з моменту заходу спеціаліста на об’єкт. Працюючи з досвідченими фахівцями ми встигли зберегти не один мільйон та заощадити час на перебудівництво та узаконення об’єкта.
Не вагайтесь, достатньо залишити заявку на сайті або зателефонувати. Ми готові відповісти на всі питання про функції технагляду, обов’язки технагляду за будівництвом та вартість технічного нагляду.